Budujem
a chránim
váš blahobyt

Poznám cestu k vášmu cieľu

Viete zhodnotiť svoj majetok naplno? Dokážete efektívne spravovať svoje financie? Spoločne preberieme všetky vaše možnosti, zodpoviem vaše otázky a nájdeme najvhodnejšie riešenie pre dosiahnutie vytýčeného finančného cieľa. Ušetríte tak čas na rodinu i hobby a vaše peniaze budú zatiaľ pracovať pre vás. Svoju prácu zakladám dlhoročných vedomostiach a faktoch.

Poradenstvo v oblasti úverov

Poradenstvo v oblasti poistenia

Poradenstvo v oblasti investícií

Kontrola finančných zmluv

financie
Tomáš Hudák portrét

Som Tomáš Hudák

Mojím poslaním je robiť finančný trh zrozumiteľnejším. Nepadol som z neba učený. Všetko to začalo v roku 2010. Vtedy som zistil, že mnoho ľudí v mojom okolí neštuduje do detailov ponuky a podmienky jednotlivých finančných produktov. Iskra v mojích očiach pre finančný trh, a môj perfekcionizmus ma dohnal k rôznym zisteniam. Jednoducho povedané: Na základe faktov a reálných skúsenosti vám viem poradiť, ktorá finančná inštitúcia vás neobere o peniaze a poskytne to čo slubuje.

profesionálne služby

kreatívne riešenia

diskrétne jednanie

dlhodobá starostlivosť

spokojných klientov
0
obchodných partnerov
1
rokov praxe
0

Máme sa radi

Úvery naše každodenné

Dnešná doba je postavená na dlhu. Ak si niečo chcete kúpiť, ale nemáte na to vlastné finančné prostriedky, stačí vám ak máte dostatočnú bonitu. Nemusíte ...

Odklad mesačných splátok počas pandémie

Dostali sme sa do neľahkej situácie. Je tu celosvetová pandémia a my sa k tejto situácii musíme postaviť najlepšie, ako vieme. Tak, ako ochraňujeme ...

Investovanie peňazí počas pandémie

Peniaze investujeme za účelom zhodnotenia. Správna investícia prekoná svojím zhodnotením infláciu a náklady spojené s investíciou.

Finančná rezerva počas pandémie

Tak, ako si neviete predstaviť mať neosolenú polievku tak isto by ste nemali žiť bez finančnej rezervy.

Napíšte mi

Vyznať sa v tom, ktorá banka je pre vás najlepšia, dá zabrať. Spoločne preberieme všetky vaše možnosti, či už ide o poistenie, úver alebo zhodnotenie vašich úspor. Začnite sa starať o svoje peniaze už teraz. Dohodnite si so mnou stretnutie cez kontaktný formulár, alebo telefónne číslo uvedené nižšie.

Tomáš Hudák

tesima@tomashudak.sk
Registračné číslo NBS 226632

+421 902 871 605

Kontaktný formulár